Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 72 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фрезер Saeshin Strong 90N/120L - Оригінал»
Виробник: Saeshin, Південна Корея
Загальні характеристики:
- горизонтальне положення;
- відсутність вібрації;
- плавне безступінчате регулювання обертів;
- повітряне охолодження систем;
- автоматичний захист від перевантажень;
- металева цанга для затиску фрез
Блок фрезерного апарату:
Напруга мережі: 100V/110~230V/240V
Потужність: 64 W
Швидкість: від 0 до 35000 об/хв
Ножне управління: перемикач вкл/викл.
Параметри блоку: 99х134х68 мм, вага 1.4 кг
Комплектуючі: підставка, педаль.
Юніт (ручка) Strong 102 :
Параметри юніта: вага – 205 м, довжина – 152мм, діаметр – 15мм, довжина шнура – 1.8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeshin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 40000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 1.4 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Вбудований запобіжник, Наявність педалі, Реверс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 1400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴








