
Набір змінних файлів на піні для прямої пилки Exclusive STALEKS,25шт,180грит
180 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DFCX-20-180/25
+380 (96) 622-43-49
- +380 (66) 154-50-37
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переваги змінних файлів на м'якій основі papmAm Exclusive DFCX-20-180/25:
прошарок піни, за рахунок якої зменшується тиск на нігтьову пластину;
легко та зручно одягати змінний файл;
неможливо нерівно приклеїти;
безпечніше працювати, не поріже клієнта торцем;
немає клейової основи, легко знімається, клей не залишається на основі;
виріб винайдено та запатентовано компанією Staleks;
під час роботи файл пап-мам дуже щільно тримається на основі та не ковзає;
високоякісний швейцарський абразив преміум класу, який довго зберігає свої властивості;
екологічно чиста основа файл-чохла;
25 штук в упаковці.
Підходять для прямих основ WBE-20, SPBE-20 і MBE-20.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение пилочки | Для натуральных ногтей |
| Абразивность пилки | до 220 грит |
| Форма пилки | Прямоугольная |
| Тип пилочки по материалу | Наждачная |
| Тип пилочки | Для придания формы |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Сталекс |
| Длина | 16 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Толщина пилки | 19 мм |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| количество в упаковке | |
| количество в упаковке | 50 количество |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴




