Машинка для стрижки волосся TICO Professional UPPER CUT 3 BURGUNDY (100401BO) – це зручна і ефективна в роботі модель серії BARBER, яка поєднує в собі чудову ергономіку і новітні технології. Зручна форма корпусу і легкий вага роблять машинку максимально комфортною в роботі – спеціальна форма нижньої кришки зроблена з вигинами під пальці, завдяки чому машинку дуже зручно і надійно тримати в руці. Верхня кришка має лакове покриття та металеву вставку під великий палець. Лакове покриття під металік надає машинці розкоші і захищає корпус від стирання.
У моделі UPPER CUT 3 BURGUNDY (100401BO) застосовується незнімний ножовий блок з високоякісної нержавіючої сталі з вбудованою системою регулювання довжини зрізу. Спеціальний бічний важіль дозволяє Вам регулювати довжину зрізу волосся в діапазоні від 0.7 до 3 мм. Ніж можна налаштувати під нульовий зріз «zero overlap», завдяки чому зріз волосся буде максимально близько до шкіри – 0.2 мм Заводська настройка ножа 0.7 мм Завдяки вбудованій системі регулювання довжини зрізу Ви можете з легкістю робити красиві плавні переходи або наприклад, велюровий потилицю – для творчості немає меж.
Новинка оснащена DC-двигуном з технологією Long Life, завдяки чому машинка працює тихо і дуже легка, що, безсумнівно, оцінить будь-перукар, адже працювати з легкої машинкою одне задоволення. Ніякої втоми рук, ніяких зайвих навантажень на кисть і суглоби – справжній комфорт!
Машинка UPPER CUT 3 имеет встроенную петельку для подвешивания и сетевой кабель длиной 2.5 метра, что позволит Вам свободно работать и подвесить машинку на крючок в любой момент. Стоит отметить, что машинка может работать от сети 100 – 240 В, что позволит Вам брать с собой машинку в любую страну мира, а так же работать при пониженном напряжении в сети, как это часто бывает в частном секторе или же в сельской местности.
Особенности модели UPPER CUT 3 BURGUNDY (100401BO):
- Легкая и эргономичная
- Ножевой блок шириной 46 мм со встроенной регулировкой длины среза
- Минимальная высота среза 0.7 мм
- Функція «zero overpal» для мінімального зрізу 0.2 мм
- Професійний DC мотор з технологією Long Life
- LED індикатор на корпусі
- Вбудована петелька
- Мережевий кабель 2.5 метра
- Універсальне живлення 100 – 240 В
- Вага машинки всього 255 грам
В комплекті:
- Машинка
- Захисний ковпачок ножа
- 4 насадки для стрижки – 3, 6, 10 і 13 мм
- Щіточка і масло
- Документація
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tico Professional |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 7 мм |
| Максимальная длина стрижки | 3 мм |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
- Цена: 1 680 ₴



