
Лампа для нігтів Led/uv 60W Global Fashion
550 ₴
- В наличии
- Код: G900
+380 (96) 622-43-49
- +380 (66) 154-50-37
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Лампа для нігтів Led/uv 60W Global Fashion G900 — це професійна лампа, призначена для полімеризації будь-яких типів гелів, біогелів і гель-лаків. Її потужність 60 ватів. Оснащена таймером на 10, 30, 60 секунд. Має подвійні світлодіоди UV і LED. Розрахована на 50000 годин роботи.
Лампа для нігтів Led/uv Global Fashion — це — енергоощадження й охорону довкілля, не заподіює шкоди тілу та очам, не містить шкідливих складників. На верхній частині встановлений дисплей, який показує звіт таймера. У внутрішній частині встановлені світлодіодні лампочки. Виготовлена з якісного пластику та проста в роботі. Також лампа має стильний дизайн, який прикрасить робочий стіл майстра. Має кнопкове керування. Підходить для професійного салону та домашнього використання.
Характеристики:
Назва продукту: led / uv лампа для нігтів
Потужність: 60 вт
Таймер: 10, 30, 60 сек
Роз'єм для під'єднання: 5V / 12V Розмір (дшв): 22,920,59,8 см
Вага +-: 500 г
Дисплей: да Керування: кнопкове Колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | LED лампа |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 60 Вт |
| Дополнительные функции | Таймер, Сенсор датчика движения |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 0.5 кг |
| Максимальное время установки таймера | 60 сек |
| Срок службы ламп | 5000 час |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Global Fashion |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Сменная лампа в комплекте | Нет |
| Таймер | Да |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴





