ОПИС
Пилка металева півмісяць (основа) EXPERT 40 вирізняється зручною ергономічною формою (широка в центрі та звужена до кінців), корозійною стійкістю і чудовими експлуатаційними якостями, що дають змогу впродовж багатьох місяців і років експлуатувати її в умовах манікюрного салону.
Основа, виготовлена з міцної неіржавкої сталі, застосовується в комплекті зі змінними одноразовими файлами: після кожного клієнта абразивний файл підлягає заміні, а пилка піддається антисептичному обробленню — замочуванню в розчині дезінфектанту, стерилізації в сухожильній шафі або в автоклаві. Гладко відполірована сталева основа без втрати міцності проходить усі етапи антисептичної обробки.
Тип і ступінь абразивності файлу підбирається залежно від конкретного завдання, що стоїть перед майстром, а пилка-півмісяць EXPERT 40 MBE-40 використовується багаторазово та зберігається разом з іншими манікюрами, бажано — у захисному чохлі, продовжує термін її експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма пилки | Півмісяць |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Тип пилочки | Основа для абразивів |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сталекс |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий чохол |
| Область застосування | Нігті |
| Загальна довжина | 16.2 мм |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
- Ціна: 150 ₴



