
Змінний файл-лента PAPMAM з КЛІПСОЮ STALEKS PRO EXPERT 180w
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: ATC-180w
- +380 (66) 154-50-37
Змінний файл-стрічка чохол papMam (тато) STALEKS PRO Bobbi Nail EXPERT — новинка на ринку одноразових абразивів.
Котушка з одноразовим абразивом papmAm — стильний аксесуар майстра манікюру. Котушка зроблена з пластику, який захищає абразивну стрічку від забруднень і пошкоджень. Для зручного та чіткого поділу абразивної стрічки на котушці є спеціальний кліпс.
Безклейові змінні файли pap mAm (тато мам) надягають на металеву основу як чохол, повністю закриваючи її з обох боків і торців. У котушці стрічка завдовжки 6 м, а це до 75 змінних файлів.
Файл-чохол щільно сідає на металеву основуі не ковзає під час активної роботи майстра.
Особенности STALEKS PRO pap mam Bobbi Nail Expert:
- 6 м абразивної стрічки в котушці з кліпсою для зручного поділки;
- високоякісний швейцарський абразив преміумкласу 180 гритів;
- екологічно-чиста крафтова основа файл-чохла
- без клейової основи, легко знімається й клей не залишається на основі;
- дуже щільно тримається на основі та не ковзає;
- одноразовий матеріал гарантує максимальну безпеку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Форма пилки | Пряма |
| Тип пилочки по матеріалу | Паперова |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сталекс |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина пилки | 19 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 270 ₴



