
НАБІР ЗМІННИХ ФАЙЛІВ НА ПІНІ ДЛЯ ПИЛКИ ПРЯМОЇ Exclusive STALEKS,30шт,180грит
180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DFCX-20-180/25
- +380 (66) 154-50-37
Переваги змінних файлів на м'якій основі papmAm Exclusive DFCX-20-180/25:
прошарок піни, за рахунок якої зменшується тиск на нігтьову пластину;
легко та зручно одягати змінний файл;
неможливо нерівно приклеїти;
безпечніше працювати, не поріже клієнта торцем;
немає клейової основи, легко знімається, клей не залишається на основі;
виріб винайдено та запатентовано компанією Staleks;
під час роботи файл пап-мам дуже щільно тримається на основі та не ковзає;
високоякісний швейцарський абразив преміум класу, який довго зберігає свої властивості;
екологічно чиста основа файл-чохла;
25 штук в упаковці.
Підходять для прямих основ WBE-20, SPBE-20 і MBE-20.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сталекс |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина пилки | 19 мм |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| кількість в упаковці | |
| кількість в упаковці | 50 кількість |
- Ціна: 180 ₴




