
НАБОР ДВУСТОРОННИХ СМЕННЫХ ФАЙЛОВ PAPMAM MIX 180/240 ГРИТ STALEKS PRO EXCLUSIVE/EXPERT 50 ШТ
270 ₴
- В наявності
- Код: DFCMIX-22-180/240
- +380 (66) 154-50-37
ОПИС
Інноваційні змінні файл-чохли STALEKS PRO papMam стали для майстрів незамінним помічником у щоденній роботі. Бажання зробити роботу майстра зручною й безпечною для клієнта призвело до розроблення двосторонніх змінних файлів PAP MAM.
Безклейові змінні файли Staleks все так само найкраща альтернатива одноразовим файлами із клейовою основою.
Чохол повністю закриває торці пилки-основи, змінна насадка легко надівається щільно прилягає до основи, не ковзає й не сповзає.
Але тепер файл чохол двосторонній і має чорний і блакитний абразив різної гритності для основних і фінішних робіт. Таке поєднання допоможе майстру спростити та прискорити процес опілу, зберігаючи його безпечним для клієнта.
Особливості двосторонніх змінних файлів-чохлів papmAm Mix для пилки прямий STALEKS PRO EXCLUSIVE/EXPERT23
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Форма пилки | Пряма |
| Тип пилочки по матеріалу | Паперова |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сталекс |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина пилки | 2 мм |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 270 ₴




