Опис
Ga.Ma Машинка для стриження волосся PRO-8
Машинка ОРИГИНАЛ! Всі документи є! Працюємо з фірмою Ga.Ma Italy.
Характеристики:
- Ширина ножа: 46 мм.
- Країна бренда: Італія
- Ніж: 0,5-3мм
- Насадки: 3 мм, 6мм,9мм, 12 мм
Машинка професійна Ga.Ma PRO-8 для стриження волосся — мережева з ножем із легованої сталі. Дуже зручна машинка для стриження для домашнього користування.
Машинці для стриження Ga.Ma PRO-8 укомплектована чудовим безшумним мотором, який вам слугуватиме довгий час.
Відмітні риси:
- живлення від мережі — 220 В,
- потужність — 10 Вт,
- ширина ножа 46 мм, довжина зрізу 0,5-3 мм
- довжина дроту — 2,5 м,
- колір чорний
Комплектація: 4 насадки — 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, гребінець, олія для мастила
Гарантія 6месяцев!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴








