
Лампа для нігтів Led/uv 60W Global Fashion G900
550 ₴
- В наявності
- Код: G900
+380 (96) 622-43-49
- +380 (66) 154-50-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа для нігтів Led/uv 60W Global Fashion G900 — це професійна лампа, призначена для полімеризації будь-яких типів гелів, біогелів і гель-лаків. Її потужність 60 ватів. Оснащена таймером на 10, 30, 60 секунд. Має подвійні світлодіоди UV і LED. Розрахована на 50000 годин роботи.
Лампа для нігтів Led/uv Global Fashion — це — енергоощадження й охорону довкілля, не заподіює шкоди тілу та очам, не містить шкідливих складників. На верхній частині встановлений дисплей, який показує звіт таймера. У внутрішній частині встановлені світлодіодні лампочки. Виготовлена з якісного пластику та проста в роботі. Також лампа має стильний дизайн, який прикрасить робочий стіл майстра. Має кнопкове керування. Підходить для професійного салону та домашнього використання.
Характеристики:
Назва продукту: led / uv лампа для нігтів
Потужність: 60 вт
Таймер: 10, 30, 60 сек
Роз'єм для під'єднання: 5V / 12V Розмір (дшв): 22,920,59,8 см
Вага +-: 500 г
Дисплей: да Керування: кнопкове Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 60 Вт |
| Додаткові функції | Таймер, Сенсор датчика руху |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.5 кг |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Global Fashion |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





